Casa Albatroz Villa
| Wi-Fi | Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning | Simbassäng Liten pool |
| Privat strand Strand | Rökning förbjuden Rökfria rum | Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i Casa Albatroz Villa Porto Seguro kan du enkelt nå Rua do Mucugê, som ligger ungefär 3 km bort. Den här villan med 2 badrum, som har plats för upp till 6 gäster, erbjuder också en terrass med utsikt över poolen.
Denna villa ligger i Porto Seguros strandområde och ungefär 10 minuters bilresa från Praia Pitinga. Naturälskare kommer att njuta av närheten till Arraial d'Ajuda Eco Parque äventyrsbad, som ligger ungefär 3,1 km bort. Ilha dos Aquários ligger ungefär 15 minuters bilresa från boendet.
I badrummet finns även en duschkabin och en separat toalett.
I Casa Albatroz Villa finns ett kök med te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap. Porto Seguro flygplats kan nås på 30 minuter med bil. Villan har uteplats och picknickområde samt en pool.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
- Privat strand
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Liten pool
- Strand
- Solterass
- Trädgård
- Fritids- och TV-Rum
Service
- Tvätt
På rummet
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Porto Seguro till Casa Albatroz Villa?
Flygplatsen Porto Seguro ligger 5 km från Casa Albatroz Villa. - ❓
Erbjuder Casa Albatroz Villa ett kök?
Casa Albatroz Villa har ett kök med te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen på Casa Albatroz Villa?
Gästerna på Casa Albatroz Villa kan enkelt nå Rua do Mucugê och Ilha dos Aquários, som ligger inom 3 km från boendet respektive 4 km bort.